Умови використання інформації

 

Копірайт

Весь зміст цього додатку, що включає в себе тексти, графіку, логотипи, зображення, фотоматеріали, відеоролики є власністю НУВГП чи тих, хто постачає контент для сайту.

Приватна інформація

Університет НУВГП поважає конфіденційність користувачів сайт, мобільного додатку та інших допоміжних ресурсів. Вся приватна інформація що була надана Вами для реєстрації чи з іншою метою, залишиться абсолютно конфіденційною. Ви можете відмовитись надавати нам певну приватну інформацію, та в цьому випадку вам будуть недоступні ті можливості, які ми надаємо зареєстрованим користувачам.

Графічні зображення, тексти (похідний твір)

ст. 1 Закону України «Про авторське право і суміжні права» передбачено таке поняття як похідний твір. Цей твір, що є творчою переробкою іншого існуючого твору без завдавання шкоди його охороні (анотація, адаптація, аранжування, обробка фольклору, інша переробка твору) чи його творчим перекладом на іншу мову. При цьому, ст. 20 цього ж Закону встановлено, що перекладачам і авторам інших похідних творів належить авторське право на здійснені ними переклад, адаптацію, аранжування або іншу переробку (за умови дотримання ними прав автора, твір якого зазнав перекладу, адаптації, аранжування або іншу переробку). Авторське право перекладачів і (або) авторів інших похідних творів не перешкоджає іншим особам здійснювати свої переклади і переробки тих самих творів. Воно є окремим об'єктом авторського права і реєстрація здійснюється за бажанням автора. У разі реєстрації похідного твору в реєстрі вказується, що твір є похідним. Крім того, автор має право використовувати похідну роботу на свій розсуд - наприклад, дозволяти іншим видавцям його видавати чи використовувати іншим чином.

Похідний твір являється окремим об’єктом авторського права, і його використання не передбачає юридичної відповідальності, та не порушує права автора твору на основі якого був створений похідний твір

Зовнішні посилання

У додатку наявні гіперпосилання, що відсилають на інші сайти. Університет НУВГП не несе відповідальності за захист конфіденційності чи за зміст цих веб сайтів. Тільки власники цих сайтів, лінки на які присутні на нашому сайті, відповідальні за їх зміст конфіденційність розміщеної інформації та копірайт.

Відповідальність

Університет розміщує на своєму сервері інформацію, фотоматеріали та відеопродукцію. Ми залишаємо за собою право змінювати зміст інформації, вебсайт в цілому, чи окремі його частини без попередження, чи загалом припинити діяльність сайту. Незважаючи на високі зусилля постачати точну та своєчасну інформацію на сайт, редактори не несуть жодної відповідальності за правильність, завершеність, чи/та достовірність змісту інформації та не беруть на себе відповідальності за можливі помилки.

Торговельні знаки

Всі торговельні знаки та логотипи, що розміщені на сайті є такими, що належать їх безпосереднім власникам та ними захищені.

Зміни у нашій політиці стосовно захисту конфіденційності інформації.

Ми залишаємо за собою право вносити зміни у нашу політику стосовно захисту конфіденційності інформації. Якщо останні матимуть місце, то вони обов’язково будуть висвітлені на цій сторінці, щоб ви завжди були в курсі того, яка інформація присутня у нас на сайті, як ми її використовуємо і за яких умов ми її надаємо.

Сповіщення та повідомлення.

"Мій НУВГП" не використовує Вашу електронну пошту для відправки будь-яких повідомлень. І не має доступу до вашої кореспонденції та паролю від вашої електронної пошти. "Мій НУВГП" залишає за собою право надсилати push-сповіщення як від імені деяких структурних підрозділів унверситету, так і від користувачів додатку (викладачі тощо). Дані повідомлення можуть бути відключені в налаштуваннях додатку.

Збір даних.

З метою покращення продукту та персоналізації деяких функцій можливий збір певних анонімних даних про пристрій, його конфігурацію та ОС, статистичну інформацію про використання додатку та інше.